Všetky finančné služby
pod jednou strechou


Účelové a bezúčelové úvery


Úvery na bývanie

Vyhodnotenie vašej situácie na základe vašich údajov, porovnanie všetkých možností pre vás podľa typu financovania, zhodnotenie toho najideálnejšieho riešenis pre vás a čo najrýchlejšie vybavenie žiadosti o úver. Samozrejme vybavenie katastra, poistenia nehnuteľnosti a poistenia neschopnosti splácať úver. 

Tieto úvery sú zabezpečené nehnuteľnosťou, či už ide o účelový úver, alebo bezúčelový

  • Pre všetky ďalšie informácie prejdite prosím do sekcie Hypotéky

Spotrebné úvery

Úver viete použiť na čokoľvek - rekonštrukcia, nečakané výdavky...  Často aj na dofinancovanie hypotéky, či ako možnosť financovania nákupu auta.  

Tieto úvery sú nezabezpečené nehnuteľnosťou, bude postačovať dostatočná bonita klienta a teda príjem, cashflow.

  • Pre všetky ďalšie informácie prejdite prosím do sekcie Spotrebné úvery

Finančný a operatívny leasing

Finančný leasing na financovanie automobilov, rôznych strojov, technológií, budov a pod.

Operatívny leasing na operatívne financovanie automobilov, rôznych strojov, technológií a pod.

  • Pre všetky ďalšie informácie prejdite prosím do sekcie LeasingŽivotné poistenie


                  Rizikové životné poistenie

V prípade ak nemáte dostatočne vysokú finančnú rezervu, ktorá by vám pomohla v prípade obmedzenia vašej produktivity z dôvodu zdravotného zlyhania, či už príčinou choroby, alebo úrazu, tak práve na toto vysoké riziko, ktorým by sa značne mohol skomplikovať váš spoločenský status a váš pravidelný zárobok slúži životné poistenie.

Aby vám životné poistenie viac neuškodilo ako pomohlo, tak prvoradne k tomu potrebujete kvalitných a vzdelaných odborníkov a práve to vám ponúkame my!

  • Pre všetky ďalšie informácie prejdite prosím do sekcie Životné poistenie

Neživotné poistenie


                 Povinné zmluvné poistenie

Právny predpis ukladá povinnosť uzavrieť takúto poistnú zmluvu za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla. Každý držiteľ motorového vozidla si teda musí uzavrieť PZP a je len na ňom aký produkt si vyberie. Či si zvolí cestu toho najlacnejšieho riešenia, prípadne ho viac zaujmajú rozšírené možnosti krytia, pripostenia, či ďalšie výhody.

Niekedy aj to najlacnejšie PZP môže byť ešte lacnejšie. A my vieme ako. Samozrejme dohliadneme na to, aby nastavenie poistenia bolo správne.

  • Pre všetky ďalšie informácie prejdite prosím do sekcie PZP


Havarijné poistenie - KASKO

Vaše vozidlo si môžete poistiť pre prípad poškodenie, či havárie. Ďalšie poistné krytia, napr. poistenie proti krádeži, vandalizmu či niektorým špecifickým rizikám, sú voliteľnou zložkou havarijného poistenia. Samozrejme havarijné poistenie je možné veľmi špecificky namodelovať a porovnať rôzne parametre mnohých ponúk, avšak nebojte sa - my vám vždy poradíme a spolu vyberieme tú najideálnejšiu ponuku.

  • Pre všetky ďalšie informácie prejdite prosím do sekcie Havarijné poistenie


                       Poistenie nehnuteľnosti a domácnosti

Svoju nehnuteľnosť nech si chránime akokoľvek, vždy môže nastať nejaká nepriaznivá situácia, ktorá nám na nej spôsobí nejakú škodu. V tomto prípade opäť platí, že je potrebné správne zhodnotenie vašich požiadaviek a korektný výber ponuky, nakoľko niekedy aj ten najmenší detail zaváži. Nehnuteľnosti zvyčajne poisťujeme voči rizikám ako požiar, výbuch, úder blesku, záplavy a povodne, pády stromov, víchrica, náraz vozidla, vlámanie, vandalizmus a pod.

  • Pre všetky ďalšie informácie prejdite prosím do sekcie Havarijné poistenie